Depilacja laserowa

f

Depilacja Laserowa

Wśród wielu różnych opcji zabiegów w tym salonie mamy do czynienia z jednym z bardzo popularnych, jakim jest depilacja laserowa. Jest to zabieg skierowany zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Istotne jest na pewno to, że ów zabieg depilacji laserowej jest wykonywany bardzo bezpiecznymi metodami przez wyspecjalizowany w tejże materii zespół pracowników.

Owi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia, stosowne kursy, szkolenia w kierunku tego, aby ów zabieg był wykonywany zarówno skutecznie jak i bardzo bezpiecznie dla danej osoby. W stosowanym zabiegu depilacji laserowej mowa jest tutaj o metodzie SHR. Jest to metoda, w której mamy do czynienia z wykorzystywaniem bezpiecznych dla zdrowia impulsów termicznych. Owe impulsy termiczne powodują, że zniszczeniu ulegają niepotrzebne włoski wraz z cebulkami oraz naczyniami krwionośnymi.

Tym samym mówimy o kompleksowym i trwałym usuwaniu włosków ze wszystkich miejsc, w których się one znajdują, a nie są tam potrzebne. Istotne dla pacjenta jest na pewno to, że włoski powinny mieć minimalną długość od 1 do 3 mm. W przeciwnym razie taki zabieg nie jest możliwy do wykonania. Bardzo istotną zaletą tejże metody, iż przed jej zastosowaniem nie ma potrzeby stosowania żadnych maści znieczulających. Tutaj bowiem nie mamy do czynienia z żadnymi dolegliwościami bólowymi, nie mamy do czynienia z dyskomfortem, nie mamy do czynienia z możliwością wystąpienia poparzenia.

Tym samy jest to zabieg, którego zupełnie nie należy się obawiać, a tym samym można powiedzieć, że pacjent przychodzący do tego salonu kosmetycznego na zabieg depilacji kosmetycznej metodą SHR, może czuć się w pełni zrelaksowany. Bardzo ważnym elementem jest na pewno także to, że tutaj mamy do czynienia z bardzo dogodnymi terminami realizacji zabiegów, mamy do czynienia z bardzo przystępnymi cenami jak również należy tutaj podkreślić bardzo miłą atmosferę, jaka w tym miejscu, w tym salonie jest. Na tenże zabieg jest bardzo duże zapotrzebowanie, a warto go wykonać z sprawdzonym miejscu, w sprawdzonym salonie kosmetycznym.

Zabiegi klasyczne

Depilacja laserowa

od 50zł

Pielęgnacja twarzy

do 100zł

Masaż klasyczny 30min

od 60zł

Masaż klasyczny na oleju 30min

od 80zł

Masaż relaksacyjny 30min

od 60zł

Masaże specjalne

Masaż tradycyjny 30min

od 80zł

Masaż tradycyjny na oleju 30min

od 60zł

Masaż klasyczny 30min

od 60zł

Pielęgnacja ciała

od 50zł

Pielęgnacja ciała 60 minut

od 90zł