O nas

O nas

Salon kosmetyczny z powodzeniem funkcjonuje na rynku usług kosmetycznych w Polsce od wielu lat. Oczywiście nie oznacza to, że jego oferta jest kierowana tylko i wyłącznie do mieszkańców jednej miejscowości czy też regionu. Tak naprawdę jest ona kierowana do każdego, kto tylko ma ochotę i potrzebę skorzystania z profesjonalnych usług kosmetycznych.

Streszczając zakres świadczonych tutaj usług, wskazać można na to, iż jest to salon kosmetyki, salon medycyny estetycznej jak również można to miejsce nazwać salonem makijażu permanentnego oraz wizażu. To, co przyświeca wszelkim działaniom to uzyskanie naturalnego efektu, który będzie w pełni zadowalający dla klientów. Tenże salon jest idealnym miejscem, by skutecznie rozprawić się z rozstępami, bliznami, z trądzikiem. Każda kobieta wychodząca z naszego salonu będzie zachwycona efektem, będzie pewniejsza siebie i swojej wartości.

Stylizacje paznikci

Wykonywanie stylizacji paznokci, rzęs, wykonywanie efektownego makijażu to znak firmowy owego salonu. Dodać należy także, że oprócz wykonywania różnego rodzaju zabiegów, w tym salonie można zetknąć się z prowadzeniem różnego rodzaju szkoleń. Dlatego też tutaj można nauczyć się tego, jak dbać o siebie, jak dbać o swoje ciało, jak wykonywać makijaż oraz inne elementy samodzielnie we własnym domu. 

Salon działa z bardzo dużym rozmachem od wielu lat. Bazuje on w swoich działaniach tylko i wyłącznie na najlepszych kosmetykach, aby móc mówić o zachowaniu pełnego zdrowia cery, skóry i całego ciała. Salon posiada bardzo korzystne ceny, posiada bardzo pochlebne opinie osób, które korzystały z tych usług i które również bardzo chętnie tutaj wracają.

Zespół

Doświadczony zespół pracowników bez wątpienia jest bardzo dużym atutem tego salonu podnoszącym jego prestiż oraz fachowość działania. Nie tylko w miejscu funkcjonowania salonu kosmetycznego, ale de facto w całym regionie jest to jedno z tych miejsc, w którym z powodzeniem można zadbać o swoje ciało, o swoją urodę, o zdrowie swojej skóry. Dlatego też jeśli korzystać z tego rodzaju usług, to zdecydowanie w tym salonie.
wikrotia

Wiktoria Kurowska

Masażysta
roksana

Roksana Krawczyk

Masażysta
klaudia

Klaudia Zawadzka

Stylistka
aleksandra

Aleksandra Milewska

Właścicielka