Pielęgnacja ciała

f

Pielęgnacja ciała

Współczesny człowiek jest dosyć przemęczony, potrzebuje odpoczynku, na który tak naprawdę często nie ma czasu ani też nie ma pomysłu. Aby jednak móc cieszyć się życiem i codziennością, potrzeba jest zadbania o siebie, o swoje ciało. Właściwa pielęgnacja ciała wymaga na pewno odpowiedniego podejścia, na pewno wymaga pewnych codziennych zabiegów.

Oprócz tego, że w swoim domu należy o swoje ciało dbać, to jednocześnie też warto jest pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa, warto sobie pozwolić na profesjonalne zabiegi. W salonie kosmetycznym, o którym tutaj jest mowa, mamy do czynienia z bardzo szeroką gamą zabiegów na ciało, dzięki którym można po prostu się odprężyć, po prostu można znacznie poprawić swoją kondycję. Oferta salonu jest bardzo szeroka i z pewnością jest ona odpowiednio dostosowana do bardzo wielu zróżnicowanych wymagań klientów. Owa oferta jest kierowana zarówno do mężczyzn jak i do kobiet, do osób starszych, młodszych, do osób w każdym wieku. W ofercie związanej z pielęgnacją ciała mamy do czynienia w głównej mierze z różnego rodzaju masażami.

W tym głównie należy zwrócić na masaże klasyczne, należy wskazać na masaże relaksacyjne, na masaże lomi czy też na masaże bańkami chińskimi. Można powiedzieć, że poza dostępnymi masażami mamy także do czynienia z bardzo szerokim spectrum zabiegów określanych mianem spa dla ciała. W tym względzie należy wskazać na bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta, można mówić o właściwym podejściem pod względem medycznym.

Oczywiście nie można nie wskazać również na jakże istotny aspekt, jakim są ceny zabiegów na ciało. Każdy zabieg jest prowadzony po uprzednim skonsultowaniu się ze specjalistami, ponieważ każdy zabieg musi mieć pewne podstawy medyczne, aby móc wykluczyć pewne działania niepożądane. Masaże oraz wszelkiego rodzaju inne zabiegi na ciało są prowadzone przez osoby o odpowiednim wykształceniu oraz o odpowiednim doświadczeniu. Tym samym grono zadowolonych klientów tego salony kosmetycznego jest bardzo szerokie.

Zabiegi klasyczne

Depilacja laserowa

od 50zł

Pielęgnacja twarzy

do 100zł

Masaż klasyczny 30min

od 60zł

Masaż klasyczny na oleju 30min

od 80zł

Masaż relaksacyjny 30min

od 60zł

Masaże specjalne

Masaż tradycyjny 30min

od 80zł

Masaż tradycyjny na oleju 30min

od 60zł

Masaż klasyczny 30min

od 60zł

Pielęgnacja ciała

od 50zł

Pielęgnacja ciała 60 minut

od 90zł