Pielęgnacja twarzy

f

Pielęgnacja Twarzy

Właściwa pielęgnacja twarzy to niezwykle istotny element. Mamy współcześnie do czynienia z wieloma czynnikami, które powodują, że jakość cery się pogarsza, a do tych czynników na pewno należy zaliczyć powietrze, na pewno należy zaliczyć spożywane jedzenie, palenie papierosów, stosowanie niewłaściwych kosmetyków. O cerę można zadbać oczywiście we własnym domu i należy to robić każdego dnia.

Niemniej jednak co pewien czas można i warto także skorzystać z oferty salonu kosmetycznego. W tym miejscu wskazana jest bardzo bogata propozycja salonu kosmetycznego, w którym można znaleźć bardzo wiele różnych zabiegów na twarz zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Oferta kierowana do kobiet jest bardziej rozbudowana, ale nie oznacza to wcale, że mężczyźni nie znajdą tutaj czegoś odpowiedniego dla siebie. Salon ten w odniesieniu do proponowanych zabiegów na twarz posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Ponadto również należy wskazać na stosowanie tylko bezpiecznych, sprawdzonych metod, stosowanie tylko tych najlepszych kosmetyków oraz wszelkich środków do pielęgnacji twarzy. Ofertę owego salonu kosmetycznego można zawrzeć w kilku kategoriach. Najwięcej osób korzysta z pakietu zabiegów pielęgnacji podstawowej.

Wynika to nie tylko z ich ceny, ale przede wszystkim z zapotrzebowania. Przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu profesjonalista oczywiście wykona stosowny wywiad, aby mieć pewność, że dana osoba kwalifikuje się do danego zabiegu i nie ma żadnych przeciwwskazań. W pakiecie podstawowym mamy do czynienia z pilingiem, z nawilżaniem, ujędrnianiem, z oczyszczaniem oraz z ukojeniem. Jest to zestaw zabiegów, które dla wielu osób będą wystarczające do tego, aby móc mówić o właściwej dbałości o twarz, o własną cerę.

Oczywiście można także postawić na pielęgnację rozszerzoną jeżeli istnieje taka koniecznośc, jeżeli istnieją takie wskazania. W tym kontekście należy również wskazać na bardzo korzystne ceny zabiegów na twarz oraz na bardzo profesjonalne podejście do każdego obecnego tu pacjenta.

Zabiegi klasyczne

Depilacja laserowa

od 50zł

Pielęgnacja twarzy

do 100zł

Masaż klasyczny 30min

od 60zł

Masaż klasyczny na oleju 30min

od 80zł

Masaż relaksacyjny 30min

od 60zł

Masaże specjalne

Masaż tradycyjny 30min

od 80zł

Masaż tradycyjny na oleju 30min

od 60zł

Masaż klasyczny 30min

od 60zł

Pielęgnacja ciała

od 50zł

Pielęgnacja ciała 60 minut

od 90zł