Najlepsze porady dotyczące projektowania stron internetowych, które poprowadzą Cię do przodu

Najlepsze porady dotyczące projektowania stron internetowych, które poprowadzą Cię do przodu

Tworzenie strony internetowej może być zarówno przerażające, jak i ekscytujące! Możesz nie rozumieć, co należy najpierw zrobić, kto może nauczyć Cię podstaw i ile pieniędzy będziesz musiał wydać.

Skorzystaj z poniższych porad jako podstawy dla wszystkich przyszłych działań związanych z projektowaniem stron internetowych.Używaj grafik, które są odpowiednie dla Twojej witryny. Obrazy bitmapowe zajmują dużo miejsca na dysku i są nieporęczne. W przypadku obrazów innych niż fotograficzne, przycisków tekstowych i zrzutów ekranu użyj formatu PNG lub GIF. Zdjęcia wymagają formatu JPEG, aby zapewnić wysoką jakość.Unikaj bezużytecznych skryptów. Skrypty, takie jak liczniki i skrypty daty/godziny, tak naprawdę nie służą żadnemu celowi, a ponieważ wszystkie są JavaScriptem, mogą dodać kilka kilobajtów do rozmiaru pliku strony. Pozbycie się tych elementów zwalnia również miejsce na stronie głównej. Zastąp te bezużyteczne skrypty przydatną treścią, dzięki której użytkownicy będą wracać.Poświęć trochę czasu na przeszukiwanie tablic i forów w poszukiwaniu nowych technik, które działają dla innych. W ten sposób rozwijamy nasze umiejętności i jesteśmy o krok przed konkurencją, która przed podjęciem działań czeka, aż sprawy się zmniejszą. Możesz również przeprowadzić szybkie wyszukiwanie online, aby znaleźć dowolne informacje, których szukasz w sieci, i jest to bezpłatne.Nie używaj stron powitalnych w swojej witrynie, chyba że jest to wymagane przez prawo, a zwłaszcza nie używaj intro we Flashu. Większość ludzi po prostu chce jak najszybciej dostać się do Twojej zawartości i nie obchodzi ich bezużyteczne strony powitalne. Jeśli masz jakieś zabawne treści, które absolutnie chcesz, aby odwiedzający zobaczyli, zamiast tego zintegruj je ze stroną główną.Utrzymuj swoje strony w rozsądnej długości. Dodaj treść poprzez nowe strony w swojej witrynie, zamiast umieszczać ją na końcu strony głównej. Najlepsze porady dotyczące projektowania stron internetowych, które poprowadzą Cię do przodu

W większości czytelnicy niechętnie kontynuują przeglądanie strony, która wydaje się przewijać w nieskończoność.

Jeśli musisz mieć dużo treści na jednej stronie, umieść hiperłącza u góry i w sekcjach na całej stronie. Pozwala to użytkownikom na poruszanie się po dostępnej treści bez nadmiernego przewijania.Nie pozwól, aby nieaktualne treści pozostały w Twojej witrynie. Brak aktualizacji strony z bieżącymi informacjami i nadchodzącymi wydarzeniami będzie Cię kosztować pod względem odwiedzających witrynę. Od użytkowników oczekuje się, że będziesz utrzymywać witrynę i dbać o aktualność informacji, w przeciwnym razie uważają, że Twoja witryna jest źle utrzymana lub porzucona. Ustaw harmonogram recenzji, aby zaktualizować zawartość i usunąć elementy, które nie są już przydatne.Wszędzie tam, gdzie Twoje logo pojawia się na Twojej stronie, powinieneś dołączyć do niego uzupełniający slogan lub slogan. Idealnie, ten slogan powinien być chwytliwy i informacyjny oraz powinien zawierać podstawowe podsumowanie celu witryny lub oferty produktów. Połączenie Twojego logo i sloganu powinno pojawiać się na każdej stronie, aby stworzyć poczucie spójności.Spersonalizuj swoją witrynę. Twoi klienci chcą czuć się przy Tobie komfortowo, więc korzystaj z referencji od zaufanych klientów, a także zdjęć osób. Budowanie zaufania wśród klientów jest bardzo ważne, więc daj im znać, że osobiście zależy Ci na produkcie lub usłudze, którą im dostarczasz.Aby ułatwić odwiedzającym czytanie witryny, należy zaprojektować ją przy użyciu kontrastujących kolorów. Jeśli użyjesz kontrastujących kolorów, tekst będzie się wyróżniał. Jeśli masz czarny tekst z czarnym tłem, nie będziesz w stanie zobaczyć informacji, ale jeśli masz czarny tekst z białym tłem, będzie on łatwy do odczytania.Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś mieć pewność, że potrafisz stworzyć zwycięską stronę internetową. Dowiedz się, ile pieniędzy możesz wydać, porozmawiaj z innymi i zacznij zdobywać pomysły na wygląd swojej witryny. Zacznij już dziś, już teraz, a będziesz w stanie stworzyć witrynę, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.