Porady, sztuczki i techniki witaminowe, których potrzebujesz

Porady, sztuczki i techniki witaminowe, których potrzebujesz

Bez względu na wiek możesz stać się zdrowszy.

Nie ma znaczenia Twoja płeć ani rozmiar. Każdy potrzebuje odpowiedniej ilości pewnych minerałów i witamin, aby być zdrowym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o suplementach, których potrzebujesz dla optymalnego zdrowia.Jeśli chodzi o mocne kości, kluczem jest wapń. Potrzebujesz witaminy D, aby pomóc organizmowi wchłonąć wapń. Istnieje wiele sposobów na uzyskanie dużej ilości witaminy D, takich jak jedzenie, światło słoneczne lub suplementy. To wszystko może pomóc w procesie wchłaniania wapnia.Nie używaj herbaty ani kawy do zmywania witamin i minerałów. Napoje te mogą hamować wchłanianie niektórych minerałów. Udowodniono, że herbata zmniejsza ilość żelaza wchłanianego przez organizm. Chociaż nie udowodniono, że kawa ma takie same efekty, najlepiej nie ryzykować.Jeśli planujesz przyjmować jakiekolwiek witaminy i minerały, powinieneś starać się zaplanować je w porze posiłków. Kiedy jesz i trawisz pokarm, wytwarzany jest kwas żołądkowy. Może to pomóc w rozbiciu wszelkich spożywanych witamin, co oznacza, że ​​będą one o wiele bardziej skuteczne.Chociaż możliwe jest kupowanie suplementów witaminowych i mineralnych w wielu rodzajach sklepów detalicznych, niektóre z najlepszych ofert można znaleźć na stronach internetowych. Porady, sztuczki i techniki witaminowe, których potrzebujesz

Niezwykle ważne jest sprawdzenie wielu witryn i przeczytanie recenzji dowolnego suplementu, którym jesteś zainteresowany.

Wiele informacji można również znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością.Nie jest dobrym pomysłem kupowanie po prostu butelki najtańszego suplementu witaminowo-mineralnego, jaki można znaleźć na półce. Wiele z tych suplementów jest wytwarzanych z chemicznych substytutów naturalnych składników odżywczych, których potrzebujesz. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakikolwiek suplement, przeprowadź badania, abyś mógł podjąć mądrą decyzję.Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się dzisiejsze dzieci, jest brak witamin i minerałów w ich diecie. Często łapiemy posiłek pudełkowy i widzimy, że twierdzą, że jest zdrowy, podczas gdy prawda jest taka, że ​​złe składniki często przeważają nad dobrymi. Upewnij się, że uzupełniasz dietę swojego dziecka we wszystkie najważniejsze witaminy i minerały.Magnez jest niezbędny do ponad 300 reakcji chemicznych w organizmie. Pokarmy bogate w błonnik zawierają magnez, w tym rośliny strączkowe, warzywa, orzechy i produkty pełnoziarniste. Ten minerał jest stosowany w leczeniu wysokiego cholesterolu, ADHD, zmęczenia, migren, PMS i stwardnienia rozsianego. Magnez można również stosować miejscowo, aby przyspieszyć gojenie.Chociaż diety wegetariańskie i wegańskie mogą być bardzo zdrowe, ludziom często brakuje pewnych witamin i składników odżywczych. Witamina B12 i żelazo to dwa pomocne składniki odżywcze, które często wymagają uzupełnienia przez wegetarian. Weganie często muszą uzupełniać spożycie wapnia i witaminy D, aby zapewnić sobie odpowiednie składniki odżywcze.Jeśli jesteś kobietą, która miesiączkuje, niski poziom żelaza może powodować uczucie wyczerpania. Aż 15% kobiet ma niską zawartość żelaza dzięki menstruacji. Pamiętaj, aby porozmawiać ze swoim lekarzem rodzinnym o testach, aby upewnić się, że poziom żelaza jest w porządku, a jeśli nie, zdobądź suplement.Jeśli planujesz mieć dziecko w najbliższym czasie, kwas foliowy jest koniecznością. Ten składnik odżywczy jest używany w rozwoju mózgu u płodu, a kiedy jesteś niski, mogą pojawić się wady. W rzeczywistości przyjmowanie pełnej witaminy prenatalnej, jeśli próbujesz zajść w ciążę, jest wielką korzyścią.Młodzi i starzy, sportowcy i lekarze, każdy potrzebuje odpowiednich składników odżywczych. Mimo to większość ludzi nie otrzymuje z diety tego, co jest potrzebne i dlatego potrzebują suplementów. Mając ten artykuł za pasem, wiesz, czego potrzebujesz, więc weź go!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.