Na czym polega zbieg mezoterapii?

Na czym polega zbieg mezoterapii?

Zabieg mezoterapii polega na niewielkich, powierzchownych wstrzyknięciach kwasu hialuronowego lub innych składników odżywczych i pielęgnacyjnych bezpośrednio w naskórek i mezodermę, czyli wierzchnią i środkową warstwę skóry, co pomaga odżywić i odmłodzić skórę, pobudza aktywność komórek i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Po wykonaniu zastrzyków mezoterapii twoja skóra będzie wyglądać na nawilżoną, rozświetloną, promienną i jędrną, a także młodszą przez długi czas.

Na czym polega zbieg mezoterapii?

Gdzie można wykonać zabieg taki jak mezoterapia w Opolu

Aby zabieg mezoterapii był jak najskuteczniejszy, zaleca się przyjąć serię 4 do 6 zabiegów w odstępach około czterech tygodni. Po zabiegu może pojawić się powierzchowny obrzęk i oznaki drobnych śladów po igłach, które ustąpią w ciągu 24 do 48 godzin. Może to zająć trochę więcej czasu w okolicy oczu, więc klienci mogą potrzebować trochę czasu na regenerację po zabiegu w tych okolicach twarzy. Podobnie jak w przypadku każdego kosmetycznego zabiegu na skórę, takiego jak botoks lub mikrodermabrazja, tak samo ważne jest dbanie o skórę po zabiegu mezoterapii. Ponieważ mezoterapia jest zabiegiem minimalnie inwazyjnym i używa igieł zamiast ciepła, jest bezpieczna dla wszystkich typów i rodzajów skóry.

Podczas konsultacji lekarz może ocenić twoją skórę, historię choroby i potrzeby estetyczne, aby określić, czy mezoterapia jest dla ciebie bezpieczną i skuteczną procedurą. Po zabiegu mezoterapii może wystąpić suchość, łuszczenie się, zaczerwienienie i obrzęk, utrzymujące się przez kilka dni lub dłużej, w zależności od głębokości wbicia igieł. Odmłodzenie skóry można zauważyć już po 2 tygodniach, a efekty utrzymują się aż do 6, a nawet 8 miesięcy po zabiegu mezoterapii. Blizny po oparzeniach mogą reagować nieco wolniej i może upłynąć 6 miesięcy lub nawet rok, zanim zobaczysz ostateczne wyniki zbiegu.

Po zabiegu takim jak mezoterapia Opole musisz pozwolić starej skórze na naturalne złuszczanie i utrzymywać ją przez cały czas nawilżoną. Porozmawiaj z kosmetologiem o tym, jakich produktów używać.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.