Zalety płytek gresowych z efektem marmuru

Zalety płytek gresowych z efektem marmuru

Osoby, które chcą mieć w swojej łazience ściany czy podłogi wyłożone jasnym marmurem, nie muszą decydować się na zakup drogiego i trudnego w utrzymaniu kamienia naturalnego.

Możemy wybrać znacznie tańsze, ale również piękne płytki gresowe imitujące biały marmur Carrara lub Calacatta, jasne z ciemnym żyłkowaniem, które zainspirują nas do urządzenia eleganckiej, luksusowej łazienki w prawdziwie królewskim stylu.

Zalety płytek gresowych z efektem marmuru

Uzyskaj elegancką łazienkę z płytkami imitującymi marmur

Jeśli chcesz w swojej łazience osiągnąć oszałamiający efekt marmuru bez wysokich nakładów finansowych i konserwacyjnych, płytki imitujące marmur będą dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Płytki gresowe znajdziesz w wykończeniu matowym lub błyszczącym, zatem osiągniemy taki efekt w pomieszczeniu, jaki najbardziej nam odpowiada. Możemy je również układać na ścianach i podłogach w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka, przedpokój czy salon, a jeśli płytki są mrozoodporne, to także na zewnątrz.

Oczywiście jedną z największych zalet kolekcji płytek gresowych Egen Miracle jest realistyczny efekt marmuru. Korzystając z najnowszej technologii produkcji i nadruku, płytki imitujące marmur mają realistyczne żyłki i charakterystyczne wzory prawdziwych marmurowych płytek ciętych z kamienia. Zapewnia to niezrównaną elegancję i wyrafinowanie, które stworzą piękne i eleganckie wnętrze w każdej łazience. W ten sposób otrzymujesz wszystkie zalety płytek marmurowych bez wysokich nakładów konserwacyjnych i po niewielkich kosztach zakupu.

Jeśli chcesz zakupić płytki imitujące marmur do swojej łazienki, kolekcję Miracle znajdziesz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/MIRACLE/7505. Płytki o wymiarach 60×120 cm znajdziesz z powierzchnią matową lub błuszczącą. Płytki imitujące marmur wykonane z trwałego gresu są znacznie łatwiejsze do czyszczenia i konserwacji w porównaniu z prawdziwymi marmurowymi odpowiednikami. Dzięki temu są bardziej odpowiednie do obszarów o dużym natężeniu ruchu i wilgotnych, takich jak łazienki i kuchnie. Oczywiście mniej czasu spędzonego na czyszczeniu oznacza więcej czasu na podziwianie swoich płytek.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.