Zadbaj o swojego psa dzięki tym wskazówkom.

Zadbaj o swojego psa dzięki tym wskazówkom.

Kiedy masz psa, masz najlepszego przyjaciela.

Miliony właścicieli psów na całym świecie wiedzą, że to prawda. Jednak masz za zadanie opiekować się psem, jeśli zdecydujesz się zabrać go do swojego domu. Dlatego musisz mieć kilka wskazówek, jak najlepiej to zrobić. Czytaj dalej, aby uzyskać wspaniałe wskazówki dla psów.Spraw, aby Twój dom był odpowiedni dla psów. Ważne jest, abyś starał się przewidzieć wszelkie problemy, jakie może napotkać Twój pies, zanim przyprowadzisz go do domu. Ukryj leki i chemikalia, przykryj śmieci i umieść jedzenie tam, gdzie nie może się do niego dostać. Niektóre rośliny doniczkowe są toksyczne i należy je trzymać poza zasięgiem psa.Jeśli myślisz o zakupie nowego psa dla swojej rodziny, upewnij się, że jesteś przygotowany na to zobowiązanie. Mniejsze psy będą wymagały co najmniej 14-16 lat zaangażowania, a większe psy będą wymagały co najmniej 10 lat. Jeśli nie jesteś przygotowany na posiadanie psa przez całe życie, nie wybieraj psa jako zwierzaka.Powiąż niektóre sygnały ręczne z poleceniami słownymi podczas szkolenia psa. Psy bardzo dobrze czytają mowę ciała i znaki. Dowiedz się, jak preferuje Twój pies i używaj go.Ułatw swojemu psu poznanie nowego dziecka, które pojawi się w Twoim domu. Psy mogą być bardzo zazdrosne i musisz nadal okazywać mu mnóstwo miłości i uczucia, nawet jeśli masz w swoim życiu zupełnie nowy pakiet radości. Zadbaj o swojego psa dzięki tym wskazówkom.

Porozmawiaj z psem, gdy zajmujesz się dzieckiem i trzymaj go w pętli.Jeśli nie zgadzasz się z psem bawiącym się twoimi butami i innymi rzeczami w domu, kup mu zabawki.

Będzie cieszyć się posiadaniem własnych rzeczy, szczególnie jeśli są interaktywne, jak zabawki do ciągnięcia, których można używać razem. Kupuj mu też rzeczy, którymi może zająć się sobą i uniknąć kłopotów!Jeśli masz w domu nowego szczeniaka, który nagle zaczyna żuć różne rzeczy, nie bój się. Może to oznaczać, że Twój szczeniak ząbkuje. Aby szczeniak nie żuł twoich rzeczy, upewnij się, że zapewniłeś mu wiele własnych zabawek do żucia.Wyślij psa do szkoły! Będzie czuł się bardziej komfortowo, wiedząc dokładnie, czego się od niego oczekuje, a szkoła posłuszeństwa pomoże mu się tego nauczyć. Zwiększy to również jego pewność siebie i oczywiście uczyni z niego bardziej grzecznego zwierzaka. Zadzwoń lokalnie i sprawdź, czy możesz zapisać go na zajęcia próbne i zabrać je stamtąd.Nie sprawiaj, by szkolenie psa wydawało się obowiązkiem. Psy wychwytują tę negatywną energię i będą miały trudności z nauką, jeśli nie jesteś we właściwym nastroju. Spraw, aby było to zabawne i spróbuj spojrzeć na to jako na doświadczenie więzi ze swoim zwierzakiem. Kiedy Twój pies dobrze się bawi, szybciej nauczy się swojego treningu.Pies potrzebuje dużo miłości i uwagi. Powinieneś spróbować spędzać ze swoim psem co najmniej kilka godzin dziennie. Baw się na swoim podwórku lub zabierz psa do najbliższego parku. Powinieneś dużo ćwiczyć przed powrotem do domu i pogłaskaniem psa przez chwilę.Nie tylko masz przyjaciela, kiedy masz psa, ale także ponosisz odpowiedzialność. Ważne jest, abyś dołożył wszelkich starań, aby Twój pies był dobrze odżywiony, zdrowy i szczęśliwy. Musisz upewnić się, że korzystasz z poniższych wskazówek, aby pomóc sobie i twojemu psu cieszyć się dobrym życiem.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.