Solidne wskazówki i triki na następną wyprawę na kemping

Solidne wskazówki i triki na następną wyprawę na kemping

Na kempingu nie ma kuchni ani HVAC.

Zaplanuj odpowiednio i przygotuj się na najlepsze i najgorsze. Aby uzyskać wskazówki i sugestie dotyczące wspaniałej wycieczki na kemping, czytaj dalej.Woda ma kluczowe znaczenie dla przetrwania podczas wędrówek w backcountry. Noś ze sobą tabletki do oczyszczania wody lub jakiś filtr do wody, który jest w stanie odfiltrować bakterie. W lokalnym sklepie z artykułami sportowymi dostępnych jest wiele różnych rodzajów. Zawsze, gdy szukasz źródła wody, upewnij się, że woda płynie; stojąca woda może cię zabić, jeśli nie zostanie odpowiednio potraktowana.Kup namiot wysokiej jakości. Zdobycie dobrej okazji na namiot może być kuszące, ale chcesz znaleźć coś, co pomieści zarówno Ciebie, członków Twojej rodziny, jak i Twoje rzeczy. Spróbuj odwiedzić sklep, który specjalizuje się w sprzęcie outdoorowym. Zwykle mają dobrze wykonane produkty, które przetrwają przez jakiś czas.Jeśli masz ze sobą biwak dla maluchów, zapakuj kilka artykułów plastycznych. Kiedy dotrzesz na swoją stronę, pokaż im, jak robić tarcie liści. Zawsze jest wiele liści we wszystkich kształtach i rozmiarach, więc wypróbowanie ich wszystkich zajmie trochę czasu. Dzieci będą szczęśliwe, a ty będziesz miał trochę ciszy i spokoju, podczas gdy ty się zrelaksujesz i będziesz je oglądać.Woda jest bardzo ważna podczas biwakowania. Podczas biwakowania na kempingu powinno być pod dostatkiem wody, ale na szlaku trzeba będzie mieć ją ze sobą. Solidne wskazówki i triki na następną wyprawę na kemping

Jeśli wybierasz się na duże odległości, prawdopodobnie powinieneś nosić tabletki z jodem, aby zdezynfekować każdą wodę, którą znajdziesz przed wypiciem.

Uważaj, czerwonka może być śmiertelna.Pamiętaj o potrzebach swojej rodziny przed wyborem miejsca docelowego. Na przykład, jeśli masz dziecko lub małe dziecko, najlepiej będzie trzymać się blisko domu, na wypadek, gdyby sprawy nie poszły zgodnie z planem. Jeśli jednak masz nastolatki, możesz lubić podróżować do innego stanu. Wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze!Jeśli biwakujesz, a pogoda zaczyna się znacznie poprawiać, opowiedz o chłodniach, które masz przy sobie i umieść je w cieniu. Pomoże również przykryć je jakimś rodzajem brezentu. Dzięki temu temperatura wewnątrz chłodziarki nie wzrośnie zbyt mocno.Weź ze sobą wystarczającą ilość jedzenia i przekąsek, które starczą ci na całą podróż. Nie chcesz spędzać czasu na jedzeniu przy każdym posiłku, baw się dobrze podczas biwakowania. Przynieś płatki śniadaniowe, hot dogi i wszystkie inne ulubione produkty spożywcze, które zapewnią Ci energię podczas podróży.Nawet jeśli nie wybierasz się na dalekie wakacje na kempingu, lub nawet jeśli wybierasz się w znajome tereny, zawsze utrzymuj kontakt z przyjaciółmi, rodziną lub sąsiadami. Powiedz komuś, gdzie będzie Twoja podróż i jak długo Cię nie będzie. A jeśli możesz, odprawiaj się regularnie, korzystając z telefonu komórkowego.Jeśli jesteś nowy na kempingu i jedziesz bez bardziej doświadczonego przyjaciela, powinieneś rozważyć pobyt na kempingu zamiast biwakowania na pustyni. Pomoże Ci to nauczyć się podstaw biwakowania, jednocześnie mając podstawową infrastrukturę i przyjaznych ludzi wokół siebie w nagłych wypadkach.Przygotowując się do wyjazdu na kemping, ludzie często nie zabierają ze sobą wystarczającej ilości ubrań. Pamiętaj, że nie będzie umywalni, a także musisz pomyśleć o tym, jak pogoda może czasami wymagać określonego stroju. Zawsze chcesz być przygotowany, więc odpowiednio się pakuj.Kemping oferuje doświadczenie, w którym rezygnujesz z wielu wygód współczesnego świata. Niektórzy widzą w tym urok, innym może być zbyt trudno żyć na absolutnym minimum. Przemyśl wszystkie swoje pomysły na kemping, zanim wyruszysz na przygodę. Ten artykuł dostarczył ci dobrych rad, więc korzystaj z nich mądrze.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.