Taktyki, które pomogą Ci z ubezpieczeniem na życie

Taktyki, które pomogą Ci z ubezpieczeniem na życie

Wiele osób uważa, że ​​wybór polisy na życie jest stresujący, ale tak długo, jak prowadzisz badania, będziesz zadowolony z podjętej decyzji.

Jak wiadomo, brak polisy na życie może być jeszcze bardziej stresujący, ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy będzie jej potrzebować.Będąc w dobrej formie możesz zaoszczędzić pieniądze na polisie na życie. Zanim zaczniesz szukać polisy na życie, zajmij się wszelkimi problemami zdrowotnymi, nad którymi masz kontrolę, takimi jak palenie, problemy z wagą, wysokie ciśnienie krwi i inne problemy zdrowotne, na które możesz wpływać dietą, ćwiczeniami i uwagą. Rzut oka na tabele ubezpieczeniowe powie Ci, że zaoszczędzisz znaczną sumę na ubezpieczeniu na życie, dbając o swoje zdrowie.Pamiętaj, że jeśli masz pracę lub hobby, które są uważane za niebezpieczne, zapłacisz więcej za ubezpieczenie na życie. Zrezygnuj z śmiałych hobby, takich jak skoki na bungee i skoki spadochronowe, na rzecz bardziej przystępnego zasięgu. Ponadto wakacje w niebezpiecznych miejscach na całym świecie mogą spowodować dyskwalifikację z otrzymywania zniżek.Jeśli szukasz polisy ubezpieczeniowej na życie i jesteś palaczem, spróbuj rzucić palenie. Dzieje się tak, ponieważ większość firm ubezpieczeniowych na życie nie zapewnia ubezpieczenia palaczowi, ponieważ jest on bardziej narażony na ryzyko zachorowania na raka płuc i inne schorzenia związane z paleniem. Firmy, które zapewnią ubezpieczenie palaczowi, zazwyczaj pobierają wyższe stawki składek.Jeśli nie rozumiesz żargonu związanego z polisą na życie, zatrudnij lokalnego agenta ubezpieczeniowego na życie. Mogą wyjaśnić warunki Twojej polisy, abyś nie kupował polityki, która jest dla Ciebie niewłaściwa. Zazwyczaj ci agenci nie pobierają dużych pieniędzy.Pomyśl o ubezpieczeniu na życie, jeśli są osoby, które są wspierane przez twoje dochody finansowe. Jeśli umrzesz, Twoja polisa ubezpieczeniowa na życie zapewni Twojej rodzinie stabilność finansową, czy to w przypadku wysłania dzieci na studia, czy też pomocy partnerowi w spłacie kredytu hipotecznego na Twój dom.Terminowe ubezpieczenie na życie jest bardziej przystępną opcją ubezpieczenia na życie. Obejmuje Cię tylko przez określony okres lat; jest zwykle sprzedawany na 10, 20 lub 30 lat. Taktyki, które pomogą Ci z ubezpieczeniem na życie

Terminowa polisa na życie jest zwykle znacznie tańsza niż polisa na całe życie miesięcznie.Cena, jaką płacisz za ubezpieczenie na życie, będzie zależeć od Twojego wieku, problemów zdrowotnych i statusu palenia.

Jednym ze sposobów na obniżenie tego kosztu jest rzucenie palenia. Palacze zawsze będą płacić znacznie więcej za ubezpieczenie na życie. Rezygnacja nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na składkach, ale także zaoszczędzisz pieniądze, nie kupując papierosów.Nawet po znalezieniu polisy, którą czujesz, że kochasz, powinieneś porównać wiele polis, aby sprawdzić, czy możesz znaleźć lepszą ofertę na jakikolwiek inny pakiet ubezpieczeń na życie. Nigdy nie wiesz; możesz znaleźć ten sam pakiet za 20% mniej miesięcznie. To byłaby ogromna różnica na dłuższą metę.Jeśli palisz papierosy, cygara lub żujesz tytoń, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na polisie na życie, rzucając palenie. Firmy ubezpieczeniowe nie dbają o to, czy palisz towarzysko, czy kilka paczek dziennie. Tak więc nawet „lekki” nawyk może cię kosztować. Nawet młodzi palacze płacą więcej za ubezpieczenie na życie, niż gdyby nie palili, ze względu na większe ryzyko problemów zdrowotnych.Chociaż proces wyboru polisy na życie może wydawać się stresujący, z pewnością przyniesie ulgę po zakończeniu tego procesu. Po skorzystaniu z porad zawartych w tym artykule będziesz mieć pewność, że podejmujesz właściwą decyzję dla siebie i swojej rodziny.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.