Wskazówki i porady dotyczące zakupów online, których potrzebujesz

Wskazówki i porady dotyczące zakupów online, których potrzebujesz

Zakupy online stają się coraz bardziej popularne.

Ponieważ ludzie są teraz bardziej zajęci niż kiedykolwiek, robią zakupy online, aby nie musieli jeździć samochodem ani chodzić do sklepu. Mamy pozostające w domu robią zakupy online, aby zaoszczędzić pieniądze. Zakupy online mogą być naprawdę doskonałym sposobem na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy; wymaga to jednak znajomości kilku wskazówek i sztuczek. W tym artykule przedstawimy strategie osiągnięcia tego celu.Nie ma powodu, aby podawać swój numer SSN podczas zakupów online. Nikt nie potrzebuje tych informacji do zakupu za ich pośrednictwem. Opuść natychmiast, jeśli zostaniesz poproszony o podanie tych informacji – witryna, na której się znajdujesz, jest oszustwem. Dlatego natychmiast opuść witrynę i poszukaj gdzie indziej.Kiedy po raz pierwszy planujesz skorzystać ze sprzedawcy, oceń jego wcześniejsze recenzje od klientów. To generalnie daje lepsze wyobrażenie o usługach i towarach, których powinieneś się spodziewać. Należy unikać sklepów o niezmiennie niskich ocenach.Dokonując zakupu online, upewnij się, że korzystasz z karty kredytowej, aby zapłacić za transakcję. Użytkownicy kart kredytowych są chronieni przed oszustwami na mocy prawa federalnego i w takich przypadkach ponoszą odpowiedzialność tylko za 50 USD. Niektóre agencje kartowe posuną się nawet tak daleko, że pomachają ci 50 $, co oznacza, że ​​nie wyjdziesz z kieszeni.Powinieneś pomyśleć o zakupie przedpłaconej karty debetowej i doładowaniu jej, gdy zamierzasz dokonywać zakupów. Pomoże Ci to uniknąć korzystania z kont debetowych lub kredytowych, które mają duże saldo. Wskazówki i porady dotyczące zakupów online, których potrzebujesz

Jeśli ktoś otrzyma informacje o karcie przedpłaconej, nie będzie na niej nic, co mógłby wziąć.Nie podawaj za dużo informacji.

Nie powinno być zaskoczeniem, że witryna zakupów będzie potrzebować informacji o Twojej karcie kredytowej w celu wystawienia rachunku oraz Twojego adresu, abyś mógł otrzymać swoje przedmioty. Zachowaj jednak ostrożność, jeśli zostaniesz poproszony o więcej informacji. Żadna witryna zakupów nie powinna nigdy potrzebować Twojego numeru ubezpieczenia społecznego, a nawet data urodzenia może zawierać za dużo informacji. Te informacje, w połączeniu z numerem Twojej karty kredytowej, mogą zostać użyte przez złodzieja tożsamości do siania spustoszenia.Poczekaj dzień, zanim coś kupisz. Naprawdę łatwo jest kliknąć „potwierdź zamówienie”, ale pamiętaj, że wydajesz prawdziwe pieniądze! Zanim coś kupisz, poświęć całe 24 godziny, aby sprawdzić, czy jutro nadal ci się spodoba. Może to być świetny sposób na uniknięcie zwrotu i wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy.Wiele stron internetowych oferuje możliwość przeglądania cen konkurencyjnych stron internetowych na identyczny przedmiot, co może zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Wiele witryn „dopasowuje cenę” identycznego produktu, jeśli możesz pokazać im, gdzie jest on oferowany po niższej cenie w innej witrynie. Dowiedz się, które strony internetowe oferują dopasowanie cenowe i wykorzystaj je na swoją korzyść, aby jak najlepiej wykorzystać oszczędności.Świat zakupów online jest ogromny, dlatego ważne jest, abyś nie robił zakupów pochopnie. Jeśli znajdziesz przedmiot, który Ci się podoba, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z innymi sprzedawcami, którzy również sprzedają ten sam przedmiot. Możesz go znaleźć w niższej cenie w innej witrynie.Wykonaj szybkie wyszukiwanie w Internecie kluczy promocyjnych i zniżek przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów online. Często istnieją klucze rabatowe, o których możesz nie wiedzieć! Może to zaoszczędzić od 10% do 20% lub zaoferować takie rzeczy, jak bezpłatna wysyłka lub zniżka na dodatkowy przedmiot.Zakupy online mogą naprawdę przynieść wiele korzyści. Powiedziawszy to, aby cieszyć się tymi korzyściami, musisz skorzystać z najlepszych rad. Na szczęście znalazłeś powyższy artykuł, który dostarczył Ci niesamowitych strategii, które pomogą Ci odnieść sukces w zakupach online. Wykorzystaj je, aby cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami z zakupów.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.