Jak przebiega proces powiększania biustu własnym tłuszczem?

Jak przebiega proces powiększania biustu własnym tłuszczem?

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg, który cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Nic dziwnego, bo osiągnięte przy jego pomocy efekty są spektakularne, a cała procedura w pełni bezpieczna. Poza powiększeniem biustu możliwa jest również redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej z poszczególnych partii ciała. Biust po zabiegu wygląda bardzo naturalnie, w przeciwieństwie do piersi, powiększanych przy pomocy sztucznych implantów.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu powiększania piersi?

Każdy zabieg, w tym powiększenie piersi własnym łuszczem, powinien być poprzedzony konsultacją z lekarzem. To właśnie podczas niej następuje kwalifikacja do zabiegu, o której decydują m.in. wyniki podstawowych badań, przeprowadzonych przez pacjentkę, przed zgłoszeniem się na rozmowę. Podczas konsultacji poruszone zostają również inne istotne kwestie, jak chociażby oczekiwane efekty, ale również i obawy czy wątpliwości, jakie towarzyszą każdemu zabiegowi. Na profesjonalną konsultację można umówić się w genesisclinic.com.pl, czyli Genesic Clinic – klinice medycyny estetycznej z siedzibą przy ul. Józefa Korzeniowskiego 39 w Krakowie (tel. 690 070 790), w której z powodzeniem wykonywane są profesjonalne zabiegi powiększania piersi z wykorzystaniem własnego tłuszczu.

Jak przebiega zabieg powiększenia biustu?

Na zabieg powiększenie biustu własnym tłuszczem składają się dwa etapy. Pierwszy z nich polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Jest to ta część, w której zgromadzony został nadmiar tłuszczu, a jego usunięcie spowoduje poprawę wyglądu sylwetki. Tłuszcz zostaje pobrany przy pomocy specjalistycznej kaniuli, wprowadzanej pod skórę poprzez niewielkich rozmiarów nacięcia. Druga część to z kolei przeszczepienie pobranego wcześniej tłuszczu w docelowe miejsce, w tym przypadku w okolice biustu. Całość przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, przez co zlikwidowane zostaje ryzyko bólu, a nawet małego dyskomfortu. Zabieg odznacza się więc nie tylko małą inwazyjnością, ale również i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Do pełnej aktywności pacjentka powraca z reguły po upływie 3 dni.

Jakich efektów spodziewać się po powiększeniu biustu własnym tłuszczem?

Zgodnie z informacjami na stronie „Powiększanie piersi własnym tłuszczem”, efektem zabiegu będzie wyraźnie powiększony biust, który jednak będzie wyglądał bardzo naturalnie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczne, ale również bardzo szybkie. Zabieg pozwoli także na zredukowanie tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie został zgromadzony jej nadmiar. Dzięki temu sylwetka nabierze pożądanej smukłości, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?

Rekonwalescencja po zabiegu jest wyjątkowo krótka. Na ciele pacjentki nie pozostają żadne blizny, a do pełnej sprawności może ona wrócić po krótkim czasie. Okres rekonwalescencji skraca dodatkowo dobre samopoczucie, które w znaczący sposób wpływa na stan kobiety, poddającej się zabiegowi. Przez pewien czas powinna ona jednak zrezygnować z korzystania z sauny i dźwigania większych ciężarów. Na okres 6 miesięcy należy także zamienić usztywniane biustonosze na miękkie staniki bez fiszbin, a piersi smarować specjalnym preparatem, wspomagającym regenerację skóry.

Jakie są zalety powiększania piersi własnym tłuszczem?

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to metoda, która charakteryzuje się wieloma zaletami. Przede wszystkim to wykorzystanie naturalnego materiału, którego odrzucenie przez organizm jest wyjątkowo rzadkie. Własny tłuszcz nie jest toksyczny i nie powoduje alergii. Pozyskana z ciała tkanka tłuszczowa jest bogata w komórki macierzyste, które pobudzają skórę do odnowy, co z kolei wpływa na jędrność powiększonego biustu. Skóra w tym miejscu wygląda młodziej i jest bardziej jędrna, co stanowi sporą zaletę tej wyjątkowo bezpiecznej, a zarazem skutecznej metody na powiększenie biustu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.