Trudne zabrudzenia – mycie auta nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

Trudne zabrudzenia – mycie auta nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

Posiadaczy aut możemy podzielić śmiało na dwie grupy.

Pierwszą z nich będzie grupa, dla których samochód, to narzędzie służące jedynie do przemieszczania się z punktu A do punktu B, jednak druga grupa osób to posiadacze aut, dla których ten kawałek żelastwa to coś więcej, a niejednokrotnie dbają o nie bardziej niż o samych siebie. Pierwsza grupa nie będzie często myła auta, nieraz będziemy mogli spotkać się z samochodami na ulicy tak brudnymi, że do końca nie będziemy w stanie stwierdzić jaka to marka czy model – możemy być pewni, że osoba za kierownicą należy do pierwszej grupy. Natomiast osoby z drugiej grupy nie raz zobaczymy na myjni samochodowej nawet tuż przed samą burzą, gdzie chmury będą spowijały słońce. Dla nich nie ważna jest pora roku, pogoda za oknem, auto musi być dokładnie umyte i musi lśnić.
O ile zwykłe mycie auta nie przysparza praktycznie żadnych problemów zarówno dla pierwszej jak i drugiej grupy kierowców, o tyle dokładnie domycie powierzchni lakierowanej, szyb, reflektorów może sprawiać problemy nawet najbardziej zagorzałym członkom drugiej grupy kierowców. O jakich zabrudzeniach jest mowa? Oczywiście między innymi trzeba koniecznie wymienić w tym przypadku okres letni, kiedy to ilość owadów, much, komarów daje nam się we znaki nie tylko podczas wieczornych grilli urządzanych wspólnie ze znajomymi ale także możemy zobaczyć obecność owych owadów na przedniej szybie naszego samochodu, na zderzaku, masce, reflektorach. Trudne zabrudzenia – mycie auta nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

Ponadto każdy kto ma wieloramienne felgi i kiedykolwiek próbował je porządnie domyć wie, jak bardzo uporczywy może okazać się pył z klocków hamulcowych.

Usunięcie pyłu z klocków oraz innych metalowych opiłków jest bardzo trudne. Do tego dochodzi smoła, jeśli masz jasne auto bardzo dobrze wiesz o czym teraz piszę. Na te i wiele innych problemów rozwiązanie znajdziesz tutaj https://detailingstore.pl/13-usuwanie-trudnych-zabrudzen. Środki do mycia szyb, usuwające metalowe opiłki i pył z klocków wszystko to znajdziesz pod wyżej podanym linkiem.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.